triezvypriestor -- www.triezvypriestor.net

 

O konferencii triezvypriestor

Triezvy priestor je mailova skupina Anonymnych alkoholikov. Viac o zdruzeni AA, o 12 krokoch, 12 tradiciach a tejto skupine najdete na www.triezvypriestor.net. Skupina je urcena pre kazdeho, kto tuzi prestat pit, chce zit triezvo a dobre. Skupinu vedie kazdy tyzden jeden dobrovolnik, ktory v pondelok dopoludnia otvori miting uvedenim temy. Temou moze byt niektory krok, tradicia alebo iny material suvisiaci so zavislostou.

Pravdaze nie sme tu my kvoli temam, ale opacne. Ak ma niekto momentalnu potrebu podelit sa so skupinou o nieco, co nesuvisi s otvorenou temou, je jeho prispevok tiez vitany. Staci ho oznacit v predmete skratkou MT - mimo temu. Kazdy den sa bude clenom posielat kapitola z publikacii " Denne zamyslenia " a "Ako to vidi Bill". Miting na zvolenu temu sa uzavrie v nedelu vecer. V pripade nejasnosti nevahajte napisat na triezvypriestor@changenet.sk

Ak si chcete prezrieť staré príspevky do konferencie, navštívte archív konferencie triezvypriestor. Aktuálny archív je dostupný iba pre účastníkov konferencie.

Používanie konferencie triezvypriestor
Príspevky do konferencie posielajte na adresu triezvypriestor@list.changenet.sk.

Nižšie na tejto stránke sa môžete sa prihlásiť do konferencie alebo upraviť Vaše nastavenia v konferencii.

Prihlásenie do konferencie triezvypriestor

Do konferencie triezvypriestor sa prihlásite vyplnením nasledujúceho formulára. Táto konferencia je uzavretá. Toto okrem iného znamená, že zoznam účastníkov nie je prístupný pre tretie osoby.

  Vaša e-mailová adresa:  
  Vaše meno (nepovinné):  
  Heslo môžete uviesť nižšie. Toto nebude chránené a slúži iba na to, aby tretie osoby nemohli meniť Vaše nastavenia. Nepoužívajte heslo, ktoré je pre Vás dôležité, lebo Vám bude nezabezpečene zasielané elektronickou poštu.

  Ak heslo nezadáte, bude pre Vás vytvorené náhodné heslo, ktoré Vám bude zaslané potom, ako potvrdíte prihlásenie. Heslo si môžete dať kedykoľvek zaslať na adresu, na ktorú ste sa prihlásili. Raz mesačne Vám bude pripomenuté heslo e-mailom.

  Tu napíšte heslo:  
  Zopakujte heslo pre kontrolu:  
  V akom jazyku majú byť zobrazované správy?  

Účastníci konferencie triezvypriestor
Zoznam účastníkov je dostupný iba pre účastníkov konferencie.

Zadajte e-mail a heslo pre prístup k zoznamu účastníkov:

E-mail: Heslo:   

Ak sa chcete odhlásiť z konferencie triezvypriestor, dať si zaslať heslo alebo zmeniť vaše nastavenia, zadajte adresu, pod ktorou ste prihlásený:

Ak toto pole nevyplníte, budete vyzvaný zadať e-mailovú adresu.


Konferenciu triezvypriestor spravuje(-jú) listmaster at changenet.sk, triezvypriestor at changenet.sk
Administrácia konferencie triezvypriestor (vyžaduje prihásenie)
Prehľad všetkých konferencií na serveri list.changenet.sk

Delivered by Mailman
version 2.1.13
Python Powered GNU's Not Unix Debian Powered